Loading...

Volat můžete na: 602 510 130 nebo pište na info@malirsky-stojan.cz

0
Loading
Košík je prázdný
Do dopravy zdarma zbývá  

Dětský Malířský Stojan s dárkem - - 699 

Dětský Malířský Stojan s dárkem -

Set obsahuje stojan a obrázek kde se Váš umělec naučí malovat podle čísel. Vše potřebné je v balení.

Malířský dřevěný stojan pro malých školnou povinných umělců je ideální výtvarnicka pomůcka pro použití na malování či vystavování dětských uměleckých prací ve školách, družinách, výtvarnických kroužcích a různých centrech pro uměleckou tvorbu.

ID: 3265404

na skladě v tuto chvíli zbývá: 3 kusy

699 Kč

Prodalo se již 9 kusů
Tento produkt si spolu s vámi prohlíží dalších 4 lidí

699

Stojan je vyroben z pevného bukového dřeva, je bez olejového ošetření, má posuvný horní a dolní úchop plátna pro snadnější manipulaci při malování či kreslení na pevný podklad. Je snadno složitelný a jeho nízká hmotnost Vám umožní snadný a rychlý přesun na jakékoliv místo. 

Parametry stojanu:

  • šířka podstavy - 42 cm
  • max. celková výška - 122 cm
  • max. výška plátna - 80 cm

Obsah obrázku:

  • 1 kulatý štětec
  • 7 kalíšků s akrylovou barvou 3ml (barva je neprůhledná, vysokopigmentovaná a poměrně světlostálá ) (barvy: bílá, žlutá, světle hnědá, zelená, černá, červená a šedá)
  • 1 předtištěna předloha s čísly
  • 1 hotová barevná předloha

Návod k použití:

Kromě setu kreativního malování podle čísel si připravte misku čisté vody (na rozředění barvy s vodou nebo na umytí štětce od předchozí barvy), papírový kapesník a plastický nebo skleněný talíř (na namíchání potřebné barvy). Místo na předloze vymaľuvávame dle čísla barvy, které je v něm vepsáno. Pokud jsou na určitém místě napsáno dvě čísla, tak na bočním plastovém nebo skleněném talíři rozmícháme dvě barvy podle číselného označení. Barva je rychleschnoucí a není třeba ji na konci fixovat.